Menu

Największy MAXIEM w Europie

Kupiliśmy największego MAXIEM-a w Europie!

Już wkrótce poszerzymy swoją ofertę o usługi cięcia wodą. Chcemy zaoferować naszym klientom precyzyjną obróbkę szkła, metali, kamienia i innych materiałów. W związku z tym zakupiliśmy nowoczesną maszynę – MAXIEM 2080. To największy waterjet w Europie!

Producentem maszyny do cięcia wodą jest OMAX – dostawca kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet. Wieloletnie doświadczenie, stosowanie innowacyjnych rozwiązań i chęć ciągłego rozwoju pozwala tworzyć amerykańskim inżynierom najlepsze i największe maszyny do precyzyjnego cięcia wodą. Korporacja jest właścicielem dwóch marek – OMAX i MAXIEM. Każda z tych maszyn potrafi wyciąć dowolny element z dowolnego materiału. Wkrótce i my będziemy mogli to robić.

Nasz MAXIEM posiada stół obróbczy o wymiarach 8,7 x 2,2 metra. Sama maszyna to ponad 10 metrów długości, 3 metry szerokości i 4 metry wysokości. Kolos waży prawie 6 ton. Waterjet jest jeszcze w fazie produkcji. Wkrótce właściciel naszej firmy wyleci do fabryki OMAX w Stanach Zjednoczonych, by zobaczyć jak powstaje nasz model.

MAXIEM da nam możliwość obróbki dużych elementów, w których będziemy mogli wycinać drobne, delikatne elementy. Już wkrótce przedstawimy wam szczegóły naszej oferty.

Więcej w tej kategorii: « Czy MAXIEM może być inspirujący?
Powrót na górę