Menu

Nasza firma SABU2 prowadzi usługowe cięcie wodą (waterjet). To metoda, która wykorzystywana jest w obróbce wielu typów materiałów, w tym też obiektów o dużych gabarytach. Każdemu z naszych klientów zapewniamy profesjonalną obsługę z fachowym doradztwem.

 

Dysponujemy nowoczesną maszyną MAXIEM 2080 WaterJet firmy OMAX, która została zaprojektowana specjalnie do cięcia wodą. Doskonale nadaje się ona do materiałów o dużej powierzchni oraz znacznej grubości – długość stołu do cięcia wodą wynosi 8 metrów (przesuw 8128 mm x 2032 mm). Zastosowany w niej system sterowania Intelli-MAX powoduje, że jest to jedna z najbardziej efektywnych maszyn tego typu dostępnych na rynku. Cięcie wykonujemy na podstawie plików CAD i DXF dostarczanych nam przez klientów.

 

Nasza maszyna do cięcia wodą bez problemu radzi sobie z materiałami takimi jak:

  • metal

  • kamień

  • drewno

  • różnego rodzaju kompozyty i tworzywa sztuczne

  • szkło

  • ceramika

 

Cięcie odbywa się bardzo precyzyjnie, nawet na grubszych materiałach i na tych, które są kruche. Specjalna technologia obróbki daje optymalny rezultat – możliwe jest uzyskanie nawet bardzo małych i delikatnych wzorów.

 

Usługowe cięcie wodą to nasza oferta skierowana do wszystkich szukających godnego zaufania partnera w biznesie – zapewniamy szybkość, solidność, a także spełnimy oczekiwania naszych klientów. Dodatkowo także na tle konkurencji wyróżniają nas przystępne ceny, dlatego też współpraca właśnie z nami nie będzie wysokim wydatkiem. Przygotujemy indywidualną wycenę po przekazaniu nam dokładniejszych informacji.

 

 

Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek pytania, wtedy jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do sprawdzenia galerii na naszej stronie internetowej, gdzie można zapoznać się z możliwościami, jakie daje maszyna MAXIEM 2080 WaterJet!