Menu

Prestiż. Elegancja. Styl.

Aluminium daje duże możliwości architektoniczne. Materiał jest łatwo formowalny, podatny na wszelką obróbkę, lekki a przy tym niezwykle trwały. Z aluminium można wytłoczyć różne kształty. Aluminium występuje pod postacią: blachy, taśmy, prętów, kątowników i ceowników. Stosowane jest jako element dekoracyjny. Szeroka paleta kolorów, różna grubość materiału i możliwość nadania różnorodnej struktury (m.in. poprzez anodowanie aluminium uzyskuje się matową, lekko chropowatą powierzchnię) sprawiają, że aluminium z powodzeniem wykorzystywane jest przez designerów do tworzenia nowoczesnych, prestiżowych projektów.

Szklane elementy dodają budynkowi charakteru i elegancji. Oferujemy wiele rodzajów szkła (hartowane, laminowane, kolorowe, refleksyjne, absorbcyjne itp.), o różnej grubości (nawet do 4-5 cm) i o różnym przeznaczeniu. Na przykład, dzięki zastosowaniu szkła absorbcyjnego (przeciwsłonecznego) można zmniejszyć nagrzewanie się pomieszczeń. W mieszkaniach prywatnych stosuje się szkło refleksyjne, które przy odpowiednim świetle zachowuje intymność lokatorów.

Konstrukcje szklano-aluminiowe są ciepłe i szczelne. Szkło ma bardzo dobre parametry dźwięko- i termoizolacyjne. Poprzez zastosowanie odpowiednich gazów w przestrzeniach międzyszybowych i stosowanie technologii napylania np. tlenków srebra na powierzchnię szkła, przenikalność ciepła przez szyby jest coraz mniejsza, współczynnik przenikania mieści się w granicach 1 - 1,1 W/m kw.

Profile aluminiowe z przekładkami termicznymi są bardzo wyizolowane, spełniają rygorystyczne normy.

Nasza firma zawsze znajdzie prawidłowe rozwiązanie, zrealizuje je szybko,
solidnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta zarówno w zakresie form i kolorystyki.

Powrót na górę