Menu

Informacje o nas

SABU2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i montażu konstrukcji szklanych i aluminiowych. Od wielu lat działamy na rynku budownictwa mieszkalnego i przemysłowego. Droga do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych opartych o szkło i aluminium była długa, wytyczona rozwojem firmy.

Działalność rozpoczęliśmy jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane „SABU”, które powstało w 1984 roku, i dało początek dzisiejszej firmie SABU2 L. i A. Sasinowscy sp. j.  Początkowo zajmowaliśmy się produkcją cegły. Stopniowo rozszerzaliśmy swoją  działalność świadcząc coraz szerszą gamę usług. Rozpoczęliśmy produkcję drzwi, okien fasad w oparciu o systemy wielu producentów. Tak powstała firma „SABU 2”.

Główną działalnością przedsiębiorstwa jest produkcja elementów ze szkła i aluminium. Zaczęliśmy od okien, drzwi, małych fasad. W miarę zdobywania doświadczenia i rozszerzania możliwości produkcyjnych rozwinęliśmy swoją ofertę o zaawansowane technologicznie elewacje, oryginalne wystroje wnętrz.

Dziś jesteśmy liderem jeśli chodzi o budowę szklanych domów. Wśród naszych realizacji znalazły się przeszklone mieszkania, gabinety, sale konferencyjne. Wykonujemy szklane fasady, ściany, drzwi, podłogi i schody. Jako jedni z nielicznych w Polsce produkujemy kuloodporne szyby i profile aluminiowe, budujemy strzelnice, obiekty wojskowe i prywatne rezydencje. SABU2 świadczy usługi z zakresu precyzyjnej obróbki materiałów takich jak: szkło, metale, kamień, drewno i tworzywa sztuczne. Elementy wycinane są strumieniem wody z wykorzystaniem największej w Europie maszyny do wycinania strumieniem wody (waterjet). Ta innowacyjne technologia pozwala uzyskać niezwykle precyzyjne efekty.

Świadczymy kompleksowe usługi produkcyjno-budowlane dedykowane inwestorom prywatnym i biznesowym. Zapewniamy transport, montaż i serwis.

Wykonujemy zlecenia dla takich firm jak: Warbud, Budimex Warszawa, Elektrim, BEG, Przemysłówka Białystok, Mark - Bud Białystok, Wersal Podlaski, Shell, Hochtief.

 

Nasza firma zawsze znajdzie prawidłowe rozwiązanie, zrealizuje je szybko,
solidnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta zarówno w zakresie form i kolorystyki.

Powrót na górę