Menu

Realizacje specjalne

Tym, co wyróżnia nas spośród innych firm produkcyjno-budowlanych, są nasze realizacje specjalne. Jako jedni z nielicznych produkujemy kuloodporne okna i drzwi, szklane podłogi i schody. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmujemy wszelkie wyzwania, gwarantujemy rzetelne wykonanie.

Realizujemy specjalne zamówienia dla policji i wojska, m.in. dla Służby Wywiadu Wojskowego, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Przy konstrukcji strzelnic i innych obiektów „do zadań specjalnych” wykorzystujemy kuloodporne profile aluminiowe i szkło.

Wszystkie nasze produkty są solidnie wykonane i trwałe. Wzmocnienia i konstrukcje stalowe zamaskowane są wykończeniowymi elementami aluminiowymi. Naszym zadaniem jest wykończenie betonowej konstrukcji domu, mieszkania, czy biura. Zamykamy budowę oknami i fasadami, dokładamy ocieplenia i panele. Nadajemy budynkowi elegancji i niepowtarzalności. Wykańczamy wnętrza. W naszych projektach łączymy szkło z aluminium, stalą nierdzewną i innymi materiałami.

Stosujemy nowoczesne, modne, ekskluzywne i bezpieczne rozwiązania.

Spełniamy najśmielsze oczekiwania i wysokie wymagania klientów. Swoją pracę wykonujemy profesjonalnie, rzetelnie i zawsze na czas.

W produkcji wykorzystujemy maszyny do cięcia wodą. Ten precyzyjny sposób obróbki szkła i metali pozwala nam dostosować poszczególny element do – nawet najbardziej wymyślnego – projektu. Każdy detal projektowany indywidualnie dla klienta otrzymuje idealny kształt. Elementy wycięte na waterjecie mają gładką powierzchnię i krawędzie.

Budujemy ekskluzywne budynki w Polsce, a także w innych krajach. Nasze realizacje znajdują się w Kanadzie, Norwegii, we Francji i na Węgrzech.

Zobacz nasze realizacje w galerii
 

Nasza firma zawsze znajdzie prawidłowe rozwiązanie, zrealizuje je szybko,
solidnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta zarówno w zakresie form i kolorystyki.

Powrót na górę