Menu

Czym się zajmujemy

Wykonujemy i montujemy następujące systemy budowlane:
 

FASADY, ELEWACJE, ŚCIANY KURTYNOWE

View the embedded image gallery online at:
https://sabu2.pl/produkcja/czym-sie-zajmujemy#sigProIdecfaab5465

Fasady strukturalne i słupowo-ryglowe gwarantują wysoką jakość i dobre parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Dają one możliwość wykonania ścian o dużych powierzchniach przeszklonych. Umożliwiają wykonanie fragmentów narożnych i pochylonych, włączanie w konstrukcje fasady okien i drzwi. Umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju wypełnień np. ekskluzywne szkło czy ocieplające wykładziny elewacyjne.

OKNA

View the embedded image gallery online at:
https://sabu2.pl/produkcja/czym-sie-zajmujemy#sigProId54b186980c

Okna z przegrodą termiczną o bardzo dużej izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wykonujemy okna stałe, otwierane w różnych płaszczyznach i różne ich kombinacje. Realizujemy różne kształty (łuki, trapezy). Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną - w skali sześciu kolorów anodowanych oraz wg palety RAL w lakierowaniu proszkowym. Wykonujemy też okna dwukolorowe (inne od strony wnętrza i elewacji). W oknach montujemy doskonałe i niezawodne importowane okucia. Zastosowane materiały i technologia zapewniają bezusterkowe działanie w każdym rodzaju budownictwa.

DRZWI

View the embedded image gallery online at:
https://sabu2.pl/produkcja/czym-sie-zajmujemy#sigProId43f35e341a

Drzwi w wielu wariantach, rozwierane, balkonowe, tarasowe przesuwne i składane, dla niepełnosprawnych automatyczne, łazienkowe, wahadłowe. Drzwi zewnętrzne z przegrodą termiczną posiadają nowoczesne zawiasy bardzo dobre zamki oraz dobrane indywidualnie pochwyty.

DRZWI I OKNA PPOŻ,

View the embedded image gallery online at:
https://sabu2.pl/produkcja/czym-sie-zajmujemy#sigProId21c4b2e676

Drzwi i okna przeciwpożarowe (PPOŻ), zewnętrzne i wewnętrzne, stałe i otwierane, w wielu wariantach. Bezszprosowe ściany przeciwpożarowe na bazie systemu MB-78EI firmy Aluprof. System pozwala na swobodne projektowanie i konstruowanie bardzo dużych powierzchni wewnętrznych ścian działowych. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności wyrobu.

ZABUDOWY WEWNĘTRZNE

View the embedded image gallery online at:
https://sabu2.pl/produkcja/czym-sie-zajmujemy#sigProId428d82abf7

Układamy sufity aluminiowe podwieszane w interesujących podziałach i kolorystyce. Produkujemy też ścianki działowe wewnętrzne pełne i przeszklone z odpowiednimi drzwiami. Są one lekkie, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości. Pozwalają na dowolne kształtowanie przestrzeni dla różnych celów i funkcji.

REALIZACJE SPECJALNE

View the embedded image gallery online at:
https://sabu2.pl/produkcja/czym-sie-zajmujemy#sigProIdd8d93bc78a

Jako jedni z nielicznych produkujemy kuloodporne okna i drzwi, szklane podłogi i schody. Wykonujemy również na zlecenie: ogrody zimowe, rotundy, witryny sklepowe, balustrady, gabloty i regały, świetliki małe i wieloprzestrzenne.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmujemy wszelkie wyzwania.

WYPEŁNIENIA

Wypełnienia stolarki aluminiowej wykonujemy korzystając z różnych technologii i według zapotrzebowania klientów. Podstawowym wypełnieniem jest różnego rodzaju szkło. Proponujemy zastosowanie szkła zwykłego, kolorowego, refleksyjnego, ognioodpornego, bezpiecznego, antywłamaniowego i kuloodpornego. Wypełniamy też skrzydła ciekawymi aranżacjami w różnorodnej kolorystyce.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalny park maszynowy, zaplecze produkcyjne i zespół wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy wykonanie usługi terminowo, rzetelnie, na wysokim poziomie technicznym i estetycznym.

 

Nasza firma zawsze znajdzie prawidłowe rozwiązanie, zrealizuje je szybko,
solidnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta zarówno w zakresie form i kolorystyki.

 

Powrót na górę