Menu

Cięcie strumieniem wody

Cięcie strumieniem wody. Cięcie strumieniem wody.

Usługowe cięcie strumieniem wody - jeden waterjet, wiele możliwości.

Posiadamy i udostępniamy naszym klientom (świadczymy usługi cięcia strumieniem wody), jedną z większych maszyn do cięcia wodą w Europie – długość stołu do cięcia wodą naszego waterjeta wynosi 8 metrów (przesuw 8128 mm x 2032 mm). Ten olbrzym to MAXIEM 2080, dzieło amerykańskiej korporacji OMAX.

W naszym przedsiębiorstwie pracujemy na największym MAXIEM-ie. Potężna, 8-metrowa maszyna umożliwia precyzyjne cięcie praktycznie wszystkich materiałów, szkła, aluminium i innych metali. Waterjet tnie również kamień, drewno, różnego rodzaju kompozyty i tworzywa sztuczne. Cięcie kruchych materiałów (np. szkło) umożliwia specjalna nawiertnica, która subtelnie przebija „trudny” do obrabiania surowiec. Dzięki tak dużej powierzchni stołu obróbczego możemy ciąć bardzo duże elementy. Z wielkich blach możemy wycinać bardzo małe i delikatne wzory, bowiem rozmiar maszyny nie zmniejsza jej precyzji. Jesteśmy w stanie wyciąć każdy kształt. Wystarczy zgłosić się do nas z projektem, a my w krótkim czasie wykonamy element.

Maszynę MAXIEM wykorzystujemy do produkcji własnej, wycinamy na niej elementy potrzebne nam do budowania konstrukcji szklanych i aluminiowych.

Chcąc podzielić się osiągnięciami innowacyjnej technologii oferujemy usługi cięcia wodą naszym klientom.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza firma zawsze znajdzie prawidłowe rozwiązanie, zrealizuje je szybko,
solidnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta zarówno w zakresie form i kolorystyki.

Media

Więcej w tej kategorii: « MAXIEM 2080
Powrót na górę