Menu

Olbrzym już w Polsce - napisali o nas

Największy MAXIEM dotarł już do polskiego przedsiębiorcy. Właśnie rozpoczyna się instalacja waterjeta w jednej z firm w województwie mazowieckim. MAXIEM 2080 to ewenement na skalę europejską.


Przypomnijmy, że potężny MAXIEM 2080 powstał w USA na specjalne zamówienie polskiego przedsiębiorcy. Liczący ponad 10 metrów długości, 3 metry szerokości i 4 metry wysokości gigant wzbogacił park maszynowy jednej z mazowieckich firm. To największy model w Europie!

MAXIEM 2080 to stół roboczy o wymiarach 8,7 x 2,2 metra pozwalający na obróbkę naprawdę dużych elementów kamiennych slabów. Waterjet tnie bowiem praktycznie każdy materiał: także metale (np. tytan, stal, aluminium), kamień, szkło, tworzywa sztuczne, gumę, drewno, laminaty i inne. MAXIEM został wzbogacony o specjalne akcesoria takie jak: niezwykle trwała zintegrowana głowica MAXJET 5i, nastawnica kątowa oraz czujnik wysokości Terrain Follower. Ponadto w maszynie zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania m.in. podwieszony nożycowy system wysokociśnieniowy i trakcyjny napęd Intelli-TRAX. To wszystko sprawia, że MAXIEM 2080 jest niezwykle wszechstronną maszyną do cięcia wodą.

Olbrzymi waterjet dotarł do Polski w częściach, elementy maszyny zostały właśnie rozładowane, a za chwilę rozpocznie się jej instalacja.

- To dla nas ważne wydarzenie. Jesteśmy dumni, że nasza wyjątkowa maszyna będzie pracowała w tak dużej firmie w centralnej Polsce. Dlatego nad montażem maszyny będą pracować najlepsi specjaliści z Polski i Stanów Zjednoczonych - informuje Tomasz Łapiński, dyrektor sprzedaży MAXIEM Waterjets w Polsce.
 
Artykuł ukazał się w:

http://www.swiat-kamienia.pl/index.php/pl/home-8/2770-olbrzym-juz-w-polsce

http://www.iprodukcja.pl/aktualnosci/olbrzym_juz_w_polsce_.html

http://www.obrabiarki.xtech.pl/wiadomosci-i-komunikaty/najwiekszy-maxiem-juz-w-polsce--59441-10

http://cadpolska.pl/index.php/cnc/1630-olbrzym-ju-w-polsce

http://www.oknonet.pl/maszyny_obrobka_powierzchni/maszyny/waterjet/news,19360.html

http://www.biznes.meble.pl/aktualnosci,najwiekszy-maxiem-w-polsce,13531.html

http://www.forum-budowlane.pl/technologie/najwiekszy-maxiem-juz-w-polsce-/

http://www.narzedziownia.org/artykuly,45186,1,Olbrzym_juz_w_Polsce

http://www.metale.org/artykuly,45186,1,Olbrzym_juz_w_Polsce

http://polskiprzemysl.com.pl/wiadomosci/najwiekszy-maxiem-w-drodze-do-polsk/

http://industrial-monitor.pl/index.php/informacje/maszyny-urzdzenia-narzdzia/1004-olbrzym-maxiem-bedzie-ciac-na-mazowszu

http://www.puds.pl/aktualnosci/kraj/najwiekszy-maxiem-w-drodze-do-polski
 
Powrót na górę